Partnerzy

Nasi Partnerzy Biznesowi

Redaboo

Warszawa


Platforma Redabbo to zestaw narzędzi, które umożliwią Ci sprawne zarządzanie swoją bazą klientów, kasjerów, indeksowanie produktów, samodzielne prowadzenie kampanii promocyjnych i znacznie więcej.

OZECO Sp. z o.o.

Wrocław


Zajmujemy się realizacją nowoczesnych obiektów budowlanych z wykorzystaniem innowacyjnych systemów grzewczych i wentylacyjnych. Inwestycje realizujemy zarówno z projektów powierzonych przez inwestora jak i w formule zaprojektuj i wybuduj. Nasze realizacje opieramy na wieloletnim doświadczeniu i zdobytej wiedzy. Obiekty, oraz instalacje dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań klienta.
Zarządzanie nieruchomościami - Technika Budowlana

WEX Facility Management Sp. z o.o.

Świdnica,


WEX FM – Integrator usług Facility Management. Zapewniamy kompleksową obsługę obiektów korporacyjnych. Dostarczamy uszyte na miarę serwisy oraz nowe rozwiązania, które w pełni zaspokajają potrzeby obiektowe naszych klientów.
RSW Projektuje od podstaw

ARCHIPOL

Wrocław,


Kompleksowe projektowanie obiektów budowlanych od projektów wstępnych koncepcji poprzez projekty założeń technicznych i technologicznych, projekty budowlane, aż po projekty ofertowe, projekty wykonawcze (dokumentację techniczną).

Smart Architekci

Wrocław,


Wiedząc, że dzisiejsza architektura jest dźwignią dla biznesu, Smart Architekci to zespół specjalistów obsługujący największe grupy kapitałowe w Polsce.

Blisko dziesięcioletnia obecność na rynku sprawiła, że zaufaniem obdarzyło nas wielu klientów instytucjonalnych.

Termo Dach

Wrocław,


W naszej ofercie znajdują się nowoczesne tarasy oraz dachy membranowe w konkurencyjnych cenach. Zajmujemy się nie tylko wykonawstwem, ale także serwisowaniem, modernizacją oraz remontami pokryć dachowych. W zakresie serwisu proponujemy Państwu odśnieżanie oraz przeprowadzenie przeglądu.

Nasi Partnerzy Handlowi

Würth Polska


Würth Polska to lider w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów.

Są nowoczesną firmą i wiarygodnym, stabilnym pracodawcą. W ich ofercie znajduje się ponad 125 000 produktów przeznaczonych dla profesjonalistów.

Promag


Producent oraz integrator kompleksowego wyposażenia magazynowego od prawie 40 lat. Wspierają swoich Klientów na każdym etapie funkcjonowania przedsiębiorstwa w zakresie intralogistyki.

Delta Plus


Delta Plus to renomowany producent odzieży roboczej o międzynarodowym zasięgu.

Produkty Delta Plus dostosowane są jakością do najbardziej wymagających klientów, dla wielu wyspecjalizowanych branż. Każda z rodzin produktów została opracowana zgodnie z europejskimi normami (w niektórych przypadkach również amerykańskimi).

Nilfisk Polska


Firma Nilfisk jest jednym z czołowych światowych producentów profesjonalnych urządzeń czyszczących.​​​​​​​

Powstała w oparciu o wizję produkowania i sprzedawania Klientom na całym świecie produktów najwyższej jakości.

Hako


Hako Polska to polski oddział niemieckiego holdingu, wiodącego producenta na rynku maszyn czyszczących.

Firma powstała w 1998 roku i już po kilku latach została liderem w sprzedaży technologii utrzymania czystości na skalę kraju.

SCA


Firma produkuje drewniane produkty, miazgę, papier i materiał opakowaniowy oraz obsługujemy logistykę naziemną jak i wodną

Alfa Elektro


Alfa Elektro posiada w swojej ofercie szeroki wybór artykułów elektrotechnicznych i elektrycznych. Swoje hurtownie posiadają na terenie całej Polski.


Nasi Partnerzy Usługowi

Smart Architekci


Wiedząc, że dzisiejsza architektura jest dźwignią dla biznesu, Smart Architekci to zespół specjalistów obsługujący największe grupy kapitałowe w Polsce.

Blisko dziesięcioletnia obecność na rynku sprawiła, że zaufaniem obdarzyło nas wielu klientów instytucjonalnych.

Sankon


Firma Sankon posiada duże doświadczenie w projektowaniu budynków użyteczności publicznej takich jak budynki biurowe, usługowe, handlowe, salony samochodowe oraz dworce kolejowe.

Zajmują się budownictwem przemysłowym obejmującym szeroko pojęte budynki produkcyjne i magazynowe.

Synektik


Spółka jest producentem oprogramowania typu PACS, RIS i stacji diagnostycznych, umożliwiającego prowadzenie pracowni/oddziału diagnostyki obrazowej.

Posiada własne laboratorium badawcze, które wykonuje testy dla klientów zewnętrznych, zajmuje się sprzedażą aparatury medycznej oraz prowadzi serwis aparatury obrazowej.

Philips


Holenderska firma Royal Philips to lider w dziedzinie technologii oraz firma o bogatym przekroju obszarów prowadzenia działalności.

W ich pracy skupiają się na poprawie jakości życia ludzi poprzez wprowadzanie znaczących innowacji w dziedzinach opieki medycznej, produktów konsumenckich oraz oświetlenia.

Luxon


Firma Luxon LED swoje działania koncentruje na branży przemysłowej. Dostarczają oni i montują lampy LED w magazynach oraz na halach produkcyjnych.

Piast Group


GRUPA PIAST od ponad 60 lat zajmuje się ochroną osób i mienia, wykonywaniem usług porządkowo – czystościowych oraz obsługą procesów produkcyjnych.

Workland Sp z.oo.


Jest to agencja pracy tymczasowej. Są pośrednikiem pomiędzy pracownikami, a pracodawcami.

Pośrednik ten odpowiedzialny jest dopełnienie wszelkich formalności. Firma ta odnujduje i łączy wykfalifikownych pracowników z pracodawcą.