Inżynieria Budowlana

RSW GROUP

Bezpieczeństwo | Jakość | Termin | Uznanie

Jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym i od samego początku kiedy zrodził się pomysł aby stworzyć RSW wiedzieliśmy, że chcemy dostarczać naszym klientom usługi na najwyższym poziomie w każdym aspekcie naszej działalności.

Jesteśmy tam gdzie rodzi się pomysł i wspieramy naszych klientów już od samego początku w fazie projektowania aż po wykonawstwo. Dostarczamy usługi szyte na miarę. Wspieramy wszystkie procesy budynkowe oraz produkcyjne.

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych inżynierów, projektantów, twórców nowych technologii oraz rozwiązań.

Zarządzamy ryzykiem i dostarczamy kompleksowe rozwiązania

Budując stawiamy na bezpieczeństwo, jakość przy zachowaniu planowanych terminów

BUDYNKI I BUDOWLE
INŻYNIERIA BUDOWLANA
DROGI, MOSTY, KOLEJE
INŻYNIERIA LĄDOWA
ZAPORY WODNE, TUNELE
GEOTECHNIKA I HYDROTECHNIKA

Jesteśmy partnerem biznesowym dostarczającym jakość

Naszym golem jest zadowolenie naszych klientów

Jako jeden z niewielu na rynku RSW to GRUPA podmiotów i indywidualności, która w tym co robi stawia sobie zawsze jeden cel – 100% zadowolenie naszych klientów.

Wspieramy naszych klientów od samego początku, kiedy to powstanie pomysł na „Nowe”.

Jesteśmy Polską firmą, którą tworzy zespół specjalistów wszystkich branż. To projektanci, inżynierowie, instalatorzy, naukowcy, menadżerowie, którzy oprócz pasji tworzenia i budowania, wykorzystują swój potencjał i doświadczenie poszukując innowacyjnych rozwiązań w swoich dziedzinach. Jesteśmy liderem naszej branży – kompleksowa obsługa inwestycji, bezpieczeństwo krótki czas realizacji i uznanie – to nasza wizytówka.

Dla Państwa zaprojektujemy, doradzimy, i wybudujemy. Kompleksowo pozyskamy wszystkie niezbędne pozwolenia, odbiory i przeprowadzimy pomiary końcowe. Jedna GRUPA wiele możliwości!

O NAS – RSW GROUP

Nasza moc i siła tkwi w grupie, którą stworzyliśmy dla Państwa aby kompleksowo móc obsłużyć każdego z Was. Od pomysłu po realizację a nawet poza, gdyż nasza obsługa nie kończy się w momencie przekazania kluczy. Dostarczamy również wszystkie serwisy infrastrukturalne i techniczne dla naszych klientów.

NASZA STRATEGIA I TAKTYKA

Budownictwo jako przemysł obejmuje od sześciu do dziewięciu procent produktu krajowego brutto krajów rozwiniętych. Budowa rozpoczyna się od planowania, projektowania i finansowania i trwa dopóki projekt nie zostanie zbudowany i nie będzie gotowy do użycia.

W tym co robimy RSW zawsze dąży do doskonałości i perfekcjonizmu. Nasz Klient nie musi zastanawiać się nad efektem naszej pracy bo tutaj zawsze gwarantujemy perfekcyjną jakość.

Ciężka praca, uczciwość i niezawodność. Historia opowiada nie tylko o naszej przeszłości, ale też o tym co dzieje się dziś. Nasza historia sukcesów, przeżyć i dążenie do bycia najlepszym jest kluczem do Naszej dzisiejszej reputacji.

Bezpieczeństwo 100%
Jakość 100%
Termin 100%
Uznanie 100%

Cele i Strategie

  • Przemysł
  • Biurowce
  • Pozostałe

Jako RSW Group staramy się zaspokoić wszystkie potrzeby i zapotrzebowania naszych klientów. Jesteśmy otwarci do rozmów zarówno na tematy dużych kompleksowych projektów budowlanych jak i doradztwa oraz wykonania drobnych częściowych projektów.

Inżynieria Budowlana

RSW GROUP to zespół inżynierów, fachowców, wspierających inwestycje dla firm i instytucji publicznych na każdym etapie ich realizacji.

Ścisła współpraca inżynierów budowlanych z architektami daje możliwość oszczędności czasu i kosztów przy realizacji różnorodnych inwestycji.

Inwestorom zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie projektów:

  • drogowych
  • konstrukcyjnych
  • instalacji sanitarnych
  • instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
  • instalacji grzewczych
  • instalacji elektrycznych i niskich prądów

Macie pytania?

Nasi eksperci czekają na Państwa kontakt i zapytania. Jesteśmy tutaj aby pomóc zrealizować każdy pomysł.