biuro@rswgroup.pl

+48 71 757 21 05 | +48 71 757 21 06

Partnerzy

Nasi Partnerzy Biznesowi

Partner Technologie

OZECO Sp. z o.o.

Wrocław


Zajmujemy się realizacją nowoczesnych obiektów budowlanych z wykorzystaniem innowacyjnych systemów grzewczych i wentylacyjnych. Inwestycje realizujemy zarówno z projektów powierzonych przez inwestora jak i w formule zaprojektuj i wybuduj. Nasze realizacje opieramy na wieloletnim doświadczeniu i zdobytej wiedzy. Obiekty, oraz instalacje dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań klienta.
Zarządzanie nieruchomościami - Technika Budowlana

WEX Facility Management Sp. z o.o.

Świdnica,


WEX FM – Integrator usług Facility Management. Zapewniamy kompleksową obsługę obiektów korporacyjnych. Dostarczamy uszyte na miarę serwisy oraz nowe rozwiązania, które w pełni zaspokajają potrzeby obiektowe naszych klientów.
RSW Projektuje od podstaw

ARCHIPOL

Wrocław,


Kompleksowe projektowanie obiektów budowlanych od projektów wstępnych koncepcji poprzez projekty założeń technicznych i technologicznych, projekty budowlane, aż po projekty ofertowe, projekty wykonawcze (dokumentację techniczną).

Smart Architekci

Wrocław,


Wiedząc, że dzisiejsza architektura jest dźwignią dla biznesu, Smart Architekci to zespół specjalistów obsługujący największe grupy kapitałowe w Polsce.

Blisko dziesięcioletnia obecność na rynku sprawiła, że zaufaniem obdarzyło nas wielu klientów instytucjonalnych.

Termo Dach

Wrocław,


W naszej ofercie znajdują się nowoczesne tarasy oraz dachy membranowe w konkurencyjnych cenach. Zajmujemy się nie tylko wykonawstwem, ale także serwisowaniem, modernizacją oraz remontami pokryć dachowych. W zakresie serwisu proponujemy Państwu odśnieżanie oraz przeprowadzenie przeglądu.