Projektowanie Wnętrz

Fit-Out WEX Facility Management

RSW Group

RSW to polska firma, którą tworzy zespół specjalistów wszystkich branż. To projektanci, inżynierowie, instalatorzy, naukowcy, menadżerowie, którzy oprócz pasji tworzenia i budowania, wykorzystują swój potencjał i doświadczenie poszukując innowacyjnych rozwiązań w swoich dziedzinach. Jesteśmy liderem naszej branży – kompleksowa obsługa inwestycji, bezpieczeństwo, jakość, krótki czas realizacji i uznanie – to nasza wizytówka.

Współpracujemy z wieloma branżami

Jesteśmy Tam gdzie jest potrzeba na stworzenie czegoś nowego

OBSŁUGUJEMY
BUDYNKI RZĄDOWE
OBŁSUGUJEMY
BUDYNKI UŻYTKU PUBLICZNEGO
OBSŁUGUJEMY
BUDYNKI PRZEMYSŁOWE
OBSŁUGUJEMY
BUDYNKI BIUROWE
OBSŁUGUJEMY
BUDYNKI HOTELOWE
OBSŁUGUJEMY
BUDYNKI WOJSKOWE

Wybrało nas wielu ceniąc sobie Bezpieczeństwo, Jakość, Termin i Uznanie

Bądźcie następni

Jako jeden z niewielu na rynku RSW to GRUPA podmiotów i indywidualności, która w tym co robi stawia sobie zawsze jeden cel – 100% zadowolenie naszych klientów.

Wspieramy naszych klientów od samego początku, kiedy to powstanie pomysł na „Nowe”.

Jesteśmy Polską firmą, którą tworzy zespół specjalistów wszystkich branż. To projektanci, inżynierowie, instalatorzy, naukowcy, menadżerowie, którzy oprócz pasji tworzenia i budowania, wykorzystują swój potencjał i doświadczenie poszukując innowacyjnych rozwiązań w swoich dziedzinach. Jesteśmy liderem naszej branży – kompleksowa obsługa inwestycji, bezpieczeństwo krótki czas realizacji i uznanie – to nasza wizytówka.

Dla Państwa zaprojektujemy, doradzimy, i wybudujemy. Kompleksowo pozyskamy wszystkie niezbędne pozwolenia, odbiory i przeprowadzimy pomiary końcowe. Jedna GRUPA wiele możliwości!

O NAS – RSW GROUP

Nasza moc i siła tkwi w grupie, którą stworzyliśmy dla Państwa aby kompleksowo móc obsłużyć każdego z Was. Od pomysłu po realizację a nawet poza, gdyż nasza obsługa nie kończy się w momencie przekazania kluczy. Dostarczamy również wszystkie serwisy infrastrukturalne i techniczne dla naszych klientów.

NASZA STRATEGIA I TAKTYKA

Budownictwo jako przemysł obejmuje od sześciu do dziewięciu procent produktu krajowego brutto krajów rozwiniętych. Budowa rozpoczyna się od planowania, projektowania i finansowania i trwa dopóki projekt nie zostanie zbudowany i nie będzie gotowy do użycia.

W tym co robimy RSW zawsze dąży do doskonałości i perfekcjonizmu. Nasz Klient nie musi zastanawiać się nad efektem naszej pracy bo tutaj zawsze gwarantujemy perfekcyjną jakość.

Ciężka praca, uczciwość i niezawodność. Historia opowiada nie tylko o naszej przeszłości, ale też o tym co dzieje się dziś. Nasza historia sukcesów, przeżyć i dążenie do bycia najlepszym jest kluczem do Naszej dzisiejszej reputacji.

Bezpieczeństwo 100%
Jakość 100%
Termin 100%
Uznanie 100%

Wykonujemy pod klucz

Projektowanie Wnętrz

Projektowanie wnętrz to nasza pasja. Wspieramy naszych klientów również na etapie wykończenia. Nasz zespół to grupa doświadczonych Architektów wnętrz i ludzi z wizją, dla których piękno nie zna granic.

Projektowanie dzielimy na kilka etapów. Każdy projekt rozpoczynamy od inwentaryzacji architektonicznej oraz dokumentacji fotograficznej. Następnie dla naszych klientów przygotowujemy projekt koncepcyjny wraz z podstawową wizualizacją, wykazem materiałów i wstępnym kosztorysem.

Wykonujemy pełne wyceny oraz przygotowujemy projekty dla naszych jak i zewnętrznych wykonawców. Oferujemy pełny nadzór nad naszymi ekipami wykończeniowymi jak również nad zewnętrznie zatrudnionymi firmami.

Usługa pod klucz dla najbardziej wymagających.

Macie pytania?

Nasi eksperci czekają na Państwa kontakt i zapytania. Jesteśmy tutaj aby pomóc zrealizować każdy pomysł.