Generalne Wykonawstwo

RSW Group

RSW to polska firma, którą tworzy zespół specjalistów wszystkich branż. To projektanci, inżynierowie, instalatorzy, naukowcy, menadżerowie, którzy oprócz pasji tworzenia i budowania, wykorzystują swój potencjał i doświadczenie poszukując innowacyjnych rozwiązań w swoich dziedzinach. Jesteśmy liderem naszej branży – kompleksowa obsługa inwestycji, bezpieczeństwo, jakość, krótki czas realizacji i uznanie – to nasza wizytówka.

Generalne Wykonawstwo od A do Z

Zrealizujemy każdą inwestycję budowlaną

RSW GROUP

Bezpieczeństwo | Jakość | Termin | Uznanie

Jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym i od samego początku kiedy zrodził się pomysł aby stworzyć RSW wiedzieliśmy, że chcemy dostarczać naszym klientom usługi na najwyższym poziomie w każdym aspekcie naszej działalności.

Jesteśmy tam gdzie rodzi się pomysł i wspieramy naszych klientów już od samego początku w fazie projektowania aż po wykonawstwo. Dostarczamy usługi szyte na miarę. Wspieramy wszystkie procesy budynkowe oraz produkcyjne.

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych inżynierów, projektantów, twórców nowych technologii oraz rozwiązań.

Partner Biznesowy który spełnia marzenia

Jako jeden z niewielu na rynku RSW to GRUPA podmiotów i indywidualności, która w tym co robi stawia sobie zawsze jeden cel – 100% zadowolenie naszych klientów.

Wspieramy naszych klientów od samego początku, kiedy to powstanie pomysł na „Nowe”.

Jesteśmy Polską firmą, którą tworzy zespół specjalistów wszystkich branż. To projektanci, inżynierowie, instalatorzy, naukowcy, menadżerowie, którzy oprócz pasji tworzenia i budowania, wykorzystują swój potencjał i doświadczenie poszukując innowacyjnych rozwiązań w swoich dziedzinach. Jesteśmy liderem naszej branży – kompleksowa obsługa inwestycji, bezpieczeństwo krótki czas realizacji i uznanie – to nasza wizytówka.

Dla Państwa zaprojektujemy, doradzimy, i wybudujemy. Kompleksowo pozyskamy wszystkie niezbędne pozwolenia, odbiory i przeprowadzimy pomiary końcowe. Jedna GRUPA wiele możliwości!

O NAS – RSW GROUP

Nasza moc i siła tkwi w grupie, którą stworzyliśmy dla Państwa aby kompleksowo móc obsłużyć każdego z Was. Od pomysłu po realizację a nawet poza, gdyż nasza obsługa nie kończy się w momencie przekazania kluczy. Dostarczamy również wszystkie serwisy infrastrukturalne i techniczne dla naszych klientów.

Nasza Strategia i Taktyka

Budownictwo jako przemysł obejmuje od sześciu do dziewięciu procent produktu krajowego brutto krajów rozwiniętych. Budowa rozpoczyna się od planowania, projektowania i finansowania i trwa dopóki projekt nie zostanie zbudowany i nie będzie gotowy do użycia.

W tym co robimy RSW zawsze dąży do doskonałości i perfekcjonizmu. Nasz Klient nie musi zastanawiać się nad efektem naszej pracy bo tutaj zawsze gwarantujemy perfekcyjną jakość.

Ciężka praca, uczciwość i niezawodność. Historia opowiada nie tylko o naszej przeszłości, ale też o tym co dzieje się dziś. Nasza historia sukcesów, przeżyć i dążenie do bycia najlepszym jest kluczem do Naszej dzisiejszej reputacji.

Bezpieczeństwo 100%
Jakość 100%
Termin 100%
Uznanie 100%

Generalne Wykonawstwo

RSW Group

Jesteśmy firmą o wyłącznie polskim kapitale specjalizującą się w Generalnym Wykonawstwie budowlanym w zakresie budownictwa przemysłowego i wielko-kubaturowego. Zatrudniamy najlepszych specjalistów kadry zarządzającej i wykonawczej, stosujemy najnowocześniejsze technologie i posiadamy ogromne doświadczenie, dzięki czemu z powodzeniem możemy podejmować nawet najtrudniejsze wyzwania na terenie całego kraju.

Jako Generalny Wykonawca zapewniamy Inwestorowi kompleksową realizację inwestycji w ustalonym wcześniej czasie i budżecie. Posiadamy własne biuro projektowe i jesteśmy gotowi zapewnić kompleksowe przygotowanie i terminowe dostarczenie pełnej dokumentacji architektoniczno–budowlanej według indywidualnych potrzeb i wytycznych.

Jako Generalny Wykonawca bierzemy pełną odpowiedzialność za właściwe przygotowanie dokumentacji, placu budowy, za całość prac budowlanych oraz za ich właściwą koordynację międzybranżową, jak również za sprawny i skuteczny odbiór obiektu wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie w przewidzianym terminie.

Macie pytania?

Nasi eksperci czekają na Państwa kontakt i zapytania. Jesteśmy tutaj aby pomóc zrealizować każdy pomysł.